Anna to dokáže (zvrátiť)

Autor: Erik Golian | 18.1.2007 o 19:43 | (upravené 28.6.2011 o 18:40) Karma článku: 16,24 | Prečítané:  3909x

Anna Belousovovičovová-Ivan Petrovna jemne zaťuká o mikrofón, potom doňho tresne hánkou, zháči sa a znova po ňom žensky jemne zaťuká. Funguje, konečne. Aby som niekoho nemusela nakopnúť a vykopnúť, pomyslí si a smerom k rokovacej sále nahlas povie: „Páni kolegovia, poslanci! Situácia je vážna, preto som dala zvolať toto neskoré nočné stretnutie.

Ale najprv si vypočujeme ľudovú pieseň." Anna skladá ruky v slávnom obrannom geste a parlamentom sa rozľahne clivá trávnica: "Žala bych, ja žáala, kebys', šuhaj šváarny...." Po polhodine sa poslanci začínajú mrviť a tak Anna dospieva, vypína magnetofón a odkladá ho späť do igelitky.

Začnem, kde som skončila.... neprerušujte ma pán Bugár, ja som vám dnes do reči neskákala! Nie sme v cirkuse. Situácia je vážna. Až kritická. Rodí sa čoraz menej Slovákov. Moje výpočty - a ja sa nemýlim, roky som bola famóznou učiteľkou (‘detiská dodnes zdravia’) - ukazujú, že o sedemdesiat rokov Slováci úplne vymrú! Národ, ktorý dal svetu Mórica Beňovského a Jura Jánošíka dnes VYMIERA po meči aj po praslici. Veď Slovensko - to kedysi bývali mnohopočetné rodiny, detského džavotu boli plné podstienky, aj keď na chleba nebolo. V tých časoch krásne Slovenky rodili sťa jablone, sotva jedno dieťa za žírnu hrudu položili, už sa čulo hlásilo ďalšie. Ale ako podpredsedníčka slovenskej národnej rady a členka štátotvorného SLOVENSKÉHO národa si zároveň neželám, opakujem, neželám, aby náš demografický vývoj zlepšovali, fuj, prisťahovalci (skriví krásnu pusu). Máme predsa kvalitný genofond, pre ktorý nás aj Turci kedysi unášali ako na bežiacom páse (pri predstave krutého tureckého mučenia sa Anna nenápadne zachveje vzrušením..). Musíme s tým niečo robiť.. teda vy! Ste vyvolenci národa, pôjdete príkladom! Musíte sa rozhýbať," pichá Anna prstom do vzduchu a pri slove "rozhýbať" sa rozhúpe v bokoch, aby pochopili aj nahluchlí poslanci v zadných radoch. Nahluchlí poslanci reagujú na tanec strojnej poslankyne potleskom a výskaním. Je to ich Panna Anna! „Ale nie, vážne páni, musíte ísť príkladom," apeluje Anna.

No viete, madam, naša robota je náročná, celý týždeň do noci rokujeme, nevládzeme sa venovať manželkám ako by sa patrilo," oponuje poslanec v najlepších rokoch. „A nosíme úzke nohavice! A aj kreslá nás tlačia na kritických miestach," osmeľujú sa opatrne ďalší. Anna sa na všetkých chlácholivo usmeje. „Ja vám predsa nič nevyčítam, naopak - mám pre vás rôzne vylepšenia. V bufete bude bývať k dispozícii čerstvý petržlen a zeler! V rokovacej sále bude rozprašovaná vôňa škorice a vanilky. Obdržíte páperové podložky. Extra voľno dostane každý poslanec, ktorý bude chcieť manželke zaniesť kvety! V ktorúkoľvek hodinu... K dispožícii budú aj tieto dve nové asistentky - slečna Džesika a slečna Šanel. Slečna Šanel ovláda thajskú masáž, ale odo mňa to neviete," sprisahanecky žmurkne záchrankyňa Anna. „Každý piatok vám budeme premietať náučné porn... dokumenty. A tak ďalej, všetko je v tej brožúrke pred vami.

Zhrniem to, zjavne ste dnes už veeeeľmi unavení.. (sarkastický úškrn). Do konca mája chcem mať na stole potvrdenia o tom, že vaše partnerky a manželky sú v požehnanom stave. Komu sa to nepodarí, nielenže nedostane poukaz na letnú rekreáciu do Častej-Papierničky, ale budeme ho aj vydierať a postupne a potupne ho zničíme... Dohovorila som. A teraz sa rozlúčime ľudovou piesň..."„A koľko detí ste slovenskému národu dali vy?" skočí jej do reči mladý poslanec so sexi strniskom. Sedí v prítmí pod vybitou žiarovkou. „Myslíš, si že si nenápadný ako hovno v tráve, ale ja ťa poznám po hlase. Na tom pamätnom sneme SNS, keď Ján zhasol svetlá, si sedel vedľa mňa," uchechtne sa Anna poťuteľne a s pomstychtivým úsmevom stláča gombík s jeho číslom. Pod sexi poslancom sa otvára ohnivá jama a nešťastník do nej letí aj s čalúnenou stoličkou.

Takéto hefty nebudem tolerovať," zaškrípe Anna zubami a jej oči za decentnými rámikmi sa zbehnú do veľkosti špendlíkých hlavičiek. Z čela Vladimíra Mečiara sa zosunie kvapka potu a s hlasným špľachnutím padá na zem. „Berte to ako varovanie!!!!!" zajačí Anna ako kedysi na hodine zemepisu a keby mala po ruke svoju starú tabuľu, obojručne by po nej zaškriabala nechtami. V poslancoch by sa krvi nedorezal, tŕpnu, nie je to tak dávno, čo Anna chcela chlapov kopať do gu.í    A tie teraz predsa budú potrebovať!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?